Taniec w Katowicach i na Śląsku!!!

ul. Krzyżowa 1
Katowice
tel. 731 300 003, 510 270 663
taniec@ktcarmen.com

Współpraca

Placówki oświatowe na terenie całego Śląska

Sportowy Klub Tańca Carmen z Chorzowa

Szkoła Tańca Rafał "TITO" Kryla

Doświadczenia

Nasza przygoda z tańcem rozpoczęła się już 20 lat temu, kiedy jako dzieci stawialiśmy pierwsze kroki na tanecznych parkietach. Doświadczenia jakie zbobyliśmy na przestrzeni tych lat pozwoliły nam na wdrożenie projektu jakim jest CADDE DANCE:

 

  • 2004-2005 r. - współpraca z placówkami oświatowymi, organizacjami na terenie rodzinnego miasta Malbork. Jednoczesne pogłebianie tajników wiedzy tanecznej w Klubie Tańca "Pasja" prowadzonym przez Panią Joannę Jaśko
  • 2004-2007 r. - współpraca z biurami podróży Butryn Travel z Malborka oraz Kompas z Gdańska jako wychowawcy dzieci i młodzieży w trakcie kolonii i obozów.
  • 2005-2008 r. - współpraca z placówkami oświatowymi na terenia miasta Krakowa połączone z własnym doskonaleniem w dziedzinie tańca w Centrum Tańca "IDEA" Pana Janusza Białego.
  • 2008-... - rozpoczęcie przygotowań projektu CADDE DANCE, przeniesienie na Śląsk, dalszy rozwój w dziedzinie tańca pod okiem najlepszych w kraju trenerów i instruktorów.
  • 2009/2010 - rozpoczęcie współpracy z placówkami oświatowymi na terenie Katowic i okolic.
  • 2014 - rozpoczęcie współpracy z Domami Kultury na terenie Śąska - Miejski Dom Kultury KOSZUTKA oraz Młodzieżowy Dom Kultury nr 2 w Tychach

Uczyli nas i wspierali:

Na swojej drodze spotkaliśmy wiele osób, bez pomocy których z pewnością nie udałoby nam sie realizować tego wszystkiego co realizujemy. Już teraz chcieliśmy serdecznie podziekować wszystkim Trenerom, Instruktorom i osobom które zawsze służyły słowem wsprcia i otuchy:

Joanna Jaśko, Jacek Suchiński, Antonii Czyżyk, Roman i Monika Pawelec, Janusz Biały, Iwona Golczak, Matej Krajcer, Wojciech Przemieniecki, Wiktor Kiszka, Małgorzata Garlicka, Justyna Kozińska, Anna Sablik, Mirosława Wieczorek, całej rodzinie, przyjaciołom i kolegom.